Glisan Yağ ve Kimya, uzun süren marka ve ürün alt yapı çalışmalarına 2008 yılında başlamış olup, 2012 yılında adı ile de yeni bir marka olarak yurtiçi ve yurtdışı pazarında yerini almıştır.

Ürünlerinde sürekli kaliteyi ön planda tutan Glisan Yağ ve Kimya, geleneksel yöntemleri modern mühendislik teknikleriyle birleştirerek; deneyimli ekibi ve modern teknolojisi ile üretim yapmaktadır.

Dinamik ve yaratıcı altyapısı ile uluslararası pazarda da faaliyet göstererek, müşteri taleplerine esnek ve yenilikçi çözümler getirmektedir.

Toptan ve perakende satış yapan firmamız, üretim kapasitesini, ürün çeşitliliğini ve satış ağını genişletmeye her geçen gün devam etmektedir.

VİZYONUMUZ
Gıda, Kozmetik, Boya, Yem, Tekstil gibi sektörlerde ülkemizde en büyük hammadde tedarikçisi olmaktır. Kaliteli ürünleri ve öncü uygulamaları ile 21. yüzyılda kendi konusunda yurt içinde lider, yurt dışında da tercih edilen ve aranan kuruluş olacaktır.

 

MİSYONUMUZ
Glisan Yağ ve Kimya`nın ana görevi; Gıda, Kozmetik, Boya, Yem, Tekstil sanayiinin gereksinim duyduğu hammaddeleri üretmek ve tedarik etmek, bu ihtiyaçları geniş mühendis kadrosuyla Ar-Ge çalışmaları yaparak, sürekli iyileştirmek ve müşterilerine en iyisini sunmaktır.